صرافی ونکور /صرافی /agents

صرافی ونکور صرافی حواله ارزی وانتقال پول

 

کانادا در سال 2023 جمعیتی تقریباً سی میلیون نفر دارد. این کشور با این جمعیت، عضویت در گروه کشورهایی با جمعیت پایین مانند لهستان و اسپانیا را به خود اختصاص داده است.
وسعت کانادا حدود ۹٬۹۸۷٬۰۲۰ کیلومتر مربع است که آن را به عنوان دومین کشور بزرگتر دنیا پس از روسیه معرفی می‌کند. این وسعت باعث می‌شود کانادا برای محدوده زمینی خود دارای یکی از کمترین جمعیت‌ها در جهان باشد. این کشور در قاره آمریکا قرار گرفته و به سه سمت اقیانوس آرام، اقیانوس اطلس و اقیانوس منجمد شمالی منتهی می‌شود

 

 

کانادا  کارگزار  تبدیل پول

در کانادا، چندین بانک بین‌المللی معتبر و مشهور وجود دارد که از آن‌ها می‌توان به بانک کانادا، بانک رویال کانادا وبانک تورونتو اشاره کرد.


Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC):

بانک ملی کانادا که در سراسر کشور فعالیت دارد و خدمات بانکی همراه با خدمات صرافی را ارائه می‌دهد.


Toronto-Dominion Bank (TD Bank):

یکی از بزرگترین بانک‌های خصوصی کانادا است که خدمات صرافی خود را در سراسر کانادا و در دیگر کشورها نیز ارائه می‌دهد.


Royal Bank of Canada (RBC):

یکی دیگر از بانک‌های بزرگ کانادا که خدمات بانکی و صرافی را در سراسر کانادا و در بعضی از کشورهای دیگر فراهم می‌کند.


Bank of Nova Scotia (Scotiabank):

یکی از بانک‌های بزرگ بین‌المللی کانادا است که خدمات بانکی و صرافی را در سراسر کانادا و در بیش از 55 کشور دنیا ارائه می‌دهد.

 


Bank of Montreal (BMO):

یکی دیگر از بانک‌های بزرگ کانادا است که خدمات بانکی و صرافی را در سراسر کانادا و در دیگر کشورها نیز ارائه می‌دهد.
تورنتو: پایتخت اقتصادی کانادا و یکی از شهرهای پرجمعیت خوش آب و هوا است. برج کنترل CN ، میدان نایاگارا و موزه رویال انتاریو مکان‌های دیدنی مهم در این شهر هستند.

 
 
 

ونکوور: شهری پویا در سواحل شرقی کانادا با مناظر طبیعی زیبا و یکی از شهرهای پرجمعیت کانادا است. 


صرافی مونارک یکی از صرافی های محبوب و با سابقه در ونکوور است.

 

این صرافی با سابقه 30 سال در زمینه انتقال ارز  و تبدیل پول  به عنوان یکی از صرافی های معتبر و محبوب شناخته می شود. صرافی مونارک با داشتن دفاتر درکشورهای انگلستان  ، هنگ کنگ ،آلمان ،دبی ونمایندگی های مختلف درسایر کشورها جهان خدمات امن، سریع و آسانی را ارائه می دهد. تجربه 30 ساله این صرافی در انتقال وجه و فعالیت در بانکهای بین المللی، عاملی است که برای رشد و پیشرفت آن مورد استفاده قرار می گیرد. صرافی مونارک با دارا بودن  مجوزهای بین المللی و استانداردهای جهانی بهترین روش ها را در انتقال پول، تبدیل ارز و انجام معاملات ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. این صرافی خدماتی از جمله تبادل ارزها مانند دلار، پوند، یورو و سایر ارزها، نرخ منصفانه، پشتیبانی مشتریان، امنیت و طراحی کاربر پسند را ارائه می دهد. به این ترتیب، صرافی مونارک یکی از صرافی های معتبر و محبوب در کانادا (ونکوور) است

 

ویژگی منحصر به فرد  مجوز صرافی کمپانی مونارک به شرح زیر می باشد

Monarch currency exchange is a fully licensed Money Service Business with Fintrac. Monarch is also among very few Currency Exchange businesses that operates with a legitimate money service business bank account in Canada.


 صرافی مونارک یک موءسسه خدمات مالی با مجوز رسمی از سازمان فینتراک کانادا است. منارک همچنین یکی از معدود صرافی های کانادائی است که  با داشتن حساب بانکی صرافی در کانادا، به‌طور قانونی در این کشور فعالیت می‌کند.

خدمات  صرافی کانادا (مونارک)

خدمات ارزی : مونارک به تبادل ارزها از جمله دلار، پوند، یورو و دیگر ارزها به روش صرافی کانادا می‌پردازد. شما می‌توانید ارزهای خارجی را به پول محلی تبدیل کرده یا ارز محلی را به ارز خارجی تبدیل نمایید.

قیمت منصفانه : صرافی مونارک با ارائه نرخ‌های رقابتی و قیمت‌های منصفانه، تلاش می‌کند تا به مشتریان خود ارزهای خارجی را با کمترین هزینه ممکن به فروش برساند و اجازه دهد تا عملیات تبدیل ارز برای آن‌ها سهولت

بیشتری داشته باشد.

پشتیبانی مشتریان :   صرافی مونارک به دلیل تمرکز بر خدمات مشتریان بازار خوبی در کانادا دارد و سعی دارد تا تجربه بهتری را برای مشتریان خود فراهم نماید. مشتریان می‌توانند از طریق تلفن، ایمیل و یا سایر روش‌های ارتباطی با تیم پشتیبانی صرافی تماس بگیرند و در صورت نیاز سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.

امنیت :  صرافی مونارک تمهیدات امنیتی را برای حفاظت از اطلاعات و تراکنش‌های مشتریان خود در نظر می‌گیرد. تمام تراکنش‌های مالی از طریق رمز گذاری و پروتکل‌های امن مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از سرقت اطلاعات یا تقلب جلوگیری شود.

طراحی کاربر پسند : وب سایت مونارک برای راحتی و سهولت مشتریان خود، برنامه‌ای کاربر پسند را طراحی کرده است. این برنامه قابلیت‌هایی مانند دسترسی آسان به نرخ‌های زنده، تاریخچه تراکنش‌ها و اطلاعات مربوط به حساب را ارائه می‌دهد.

بنابراین، می‌توان گفت صرافی مونارک با تمرکز بر قیمت منصفانه، خدمات ارزی، پشتیبانی مشتریان، امنیت و طراحی کاربر پسند، یکی از صرافی‌های معتبر در کانادا است.

مونارک  خدمات صرافی  حواله ارزی

شرکت طراحی سایت : ره وب

تماس با کارشناسان فروش