پی پل. حواله ارزی /pay-pal

پی پل. حواله ارزی  /pay-pal

پی پال ، یکی از سیستمهای  پرداخت آنلاین جهان، با بیش از 200 میلیون کاربر در بیش از 200 کشور، مرزهای جغرافیایی را در هم شکسته و امکان خرید و فروش آنلاین را برای همه آسان کرده است.با پی پال، می توانید به راحتی و به صورت ایمن انتقال پول انجام  دهید . می توانید از حساب بانکی، کارت اعتباری یا کارت نقدی خود برای شارژ حساب پی پال خود استفاده کنید. همچنین می توانید پول را از طریق چک، واریز به حساب پی پال یا واریز به حساب بانکی دریافت کنید.

حواله ارزی . انتقال پول . پی پل


پی پال دارای ویژگیهای زیادی  است، از جمله:

امنیت پی پال: از فناوری های پیشرفته برای محافظت از اطلاعات مالی شما استفاده می کند.

تسهیلات پی پال:استفاده  از آن آسان است و می توانید از طریق وب، برنامه تلفن همراه یا در فروشگاه های مختلف از آن استفاده کنید.

جهانی بودن: پی پال به شما امکان می دهد با افراد و مشاغل در سراسر جهان معامله کنید.

پی پال انقلابی در پرداخت های آنلاین ایجاد کرده است. این پلتفرم به همه افراد این امکان را می دهد تا به راحتی و اعتماد کامل  پول ارسال و دریافت کنند، و تجارت بین المللی را آسان تر کند


سایت صرافی مونارک ، تجربه خریدی متفاوت ،مونارک با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، تجربه ای متفاوت از خرید آنلاین واستفاده از پی پل  را برای شما رقم می زند. با استفاده از مونارک، می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و از دنیای دنیای دیجیتال بهره ببرید.

پرسش های متداول

چگونه پول ارسال کنیم؟  برای ارسال پول به حساب دیگر کافیست در فرم ثبت سفارش آدرس ایمیل پی پال گیرنده وجه وارد شود.

با چه ارزهایی  می توان پول ارسال کرد؟ مونارک می‌تواند با ارزهای دلار، یورو و پوند انتقال پول را انجام دهد. اگر سفارش شما با ارزهای دیگر است، باید معادل آن را به صورت دلاری انتقال دهید.

انتقال پول به ایمیل پی پال اشتباه چگونه است؟

اگر به اکانتی که اشتباه است و حسابی با آن ایمیل تا ساخته نشده است، پولی ارسال می شود، امکان کنسل و برگشت پول به صورت فوری وجود دارد.

آیا امکان سفارش در پی پال وجود دارد؟

پس از انتقال پول و صدور، امکان لغو و کنسل شدن پرداخت وجود ندارد.

شرایط ریفاند پول به چه شکل است؟

  اگر پرداختی توسط گیرنده می‌خواهد برگشت زده شود، قبل از آن که با اطلاعات ما تماس گرفته شود، این موضوع با اطلاع قبلی انجام شود. اگر این امکان وجود داشته باشد و در صورت امکان ریفاند و سفارش مشتری توسط مشتری، مبلغ ارز پرداخت نرخ خرید روز پی‌حساب و تسویه می‌شود.

آیا سوالی دارید؟ 

اگر سوال دیگری دارید، می‌توانید با پشتیبانی پانی پی تماس بگیرید.


آیا پس از پرداخت پی پال دریافت می شود؟

بله، پس از انجام سفارش، تصویر پرداخت با مشخصات آیدی تراکنش برای درخواست ارسال می شود. این اطلاعات مهم مبلغ، تاریخ و زمان پرداخت، و ایمیل شامل گیرنده است.

برای خرید از سایت های خارجی با پی پال چه اطلاعاتی باید برای مونارک  ارسال شود؟

اگر قصد خرید از سایت های خارجی را دارید، لازم است اطلاعات زیر را برای مونارک  ارسال کنید:

آدرس ایمیل حساب پی پل گیرنده .آدرس سایت خارجی که از آن قصد خرید دارید  .نام و مدل کالایی که قصد خرید آن را دارید

مبلغ خرید . توضیحات تکمیلی (در صورت نیاز)

توجه داشته باشید که مسئول پرداخت مونارک براساس  توضیحات شما سفارش را انجام می دهد. در صورت بروز  هر نوع مشکل، مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.

آیا می توانم ازخدمات  مونارک  برای پرداخت هزینه های مختلف استفاده کنم؟

بله، مونارک  خدمات متنوع را در زمینه پرداخت های آنلاین ارائه می دهد.

حواله ارزی ، انتقال پول ، پی پل

شما می توانید ازخدمات  سایت صرافی مونارک در  پرداخت هزینه های زیر استفاده کنید:

خرید کالا از فروشگاه های خارجی . پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی . خرید مقاله . خرید از سایت های نرم افزار و بازی دارای درگاه حساب پی پال . و...

کمپانی مونارک چگونه می تواند به من کمک کند؟  کمپانی مونارک  با ارائه خدمات پرداخت ارزی ، حواله ارزی ،وستریونیون ، کردیت کارت ، سوئیفت ، مانی گرام ، تی تی ، پی پل و خرید از سایت های خارجی، امکان خرید و فروش آسان و ایمن را برای شما فراهم می کند.

با استفاده از مونارک ، می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

پرداخت آسان و سریع  .  امنیت بالا  . قیمت مناسب .  پشتیبانی 24 ساعته

کمپانی بین المللی مونارک با توجه به ویژگیهای منحصر به فرد که دارد براحتی امکان ارسال حواله ها ی ارزی بصورت پی پل  را در بستری امن فراهم کرده است پی پل  یک روش سریع، ایمن و آسان برای انتقال پول  بین‌المللی است. اگر به دنبال یک روش مطمئن برای انتقال پول به دوستان و خانواده خود در خارج از کشور هستید، پی پل  بهترین  گزینه برای ارسال حواله های ارزی شما توسط کمپانی مونارک می باشد

منابع:

1.  https://www.investopedia.com/terms/p/paypal.asp

2.  https://tipalti.com/en-eu/how-does-paypal-work

 


 

 

 

شرکت طراحی سایت : ره وب

تماس با کارشناسان فروش